BioTalentum Kft.

Munkatársat keresünk

Szenior pályázatíró, pályázati tanácsadó

pozícióba.A 2005-ben alapított BioTalentum Kft. Közép-Európa egyik vezető vállalkozása a kutatási célokra, és gyógyszermolekulák tesztelésére alkalmas új sejtes modellek előállítása terén. A cég innovatív megoldásokat kínál farmakológiai, biotechnológiai és klinikai kutatásokhoz. A kft Consulting Üzletága tevékenységét nemzetközi szinten, egész Európára kiterjedően végezi, ügyfeleink köre a kis- és középvállalatokon, valamint a nagyvállalatokon át, az akadémiai szektorra is kiterjed.

Főbb feladatok, munkák:

Pályázati tanácsadás, projektgenerálás és pályázati dokumentáció összeállítása
Pályázati elszámolások készítése
Kapcsolattartás az ügyfelekkel, helyszíni konzultáción való részvétel
Monitoring jelentések készítése
Kapcsolattartás a pályázati közreműködő / finanszírozó szervezetekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

Európai Uniós pályázati projektek megírásában, menedzselésében szerzett minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
Közgazdasági, preferáltan pénzügyi végzettség, gazdasági háttértudás
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Precíz munkavégzés
Csapatmunkához való pozitív hozzáállás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Felsőfokú angol nyelvtudás
Természettudományos végzettség
Azonnali munkába állás

Amit kínálunk:

Fiatalos, nemzetközi csapatban szakmai tapasztalatgyűjtés
Piacképes szakmai tudás
Családbarát munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Üzleti támogató központok
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Pest megye

ildiko.nagy@biotalentum.hu